Zestaw Opon Bridgestone Studded

Bridgestone

Cena
2 599 zł
Ups! Ten produkt jest wyprzedany.

Opis

Zestaw opon wykonanych przez Bridgestone wysadzony przez nas kolcami. We wszystkich naszych oponach znajdują się wysokiej jakości stalowe kolce wykonane w Niemczech. Te piaskowane kolce są powlekane, aby zapobiec korozji oraz są mocno osadzone za pomocą specjalnie wykonanego przez firmę Permabond kleju. Wybierz model dostosowany do Twojego stylu jazdy!

Opona przednia:

Ilość kolców: 240 szt.
Rozmiar opony: 80-100-21.

Opona Gritty ED663 sprawdzi się doskonale na błotnistym terenie crossowym, jak również na twardym terenie Enduro, gdzie niezbędna jest przyczepność. Dzięki zaawansowanej technologii Bridgestone enduro opona wgryza się w piaszczystą i błotnistą nawierzchnię zapewniając w ten sposób maksymalną przyczepność w wyścigach po miękkiej nawierzchni.

- Zatwierdzona przez DOT i FIM do stosowania w czasie wyścigów.
- Niewiarygodna przyczepność.
- Rzeczywista droga hamowania - optymalna wysokość i rozłożenie bloczków zapewnia doskonałą trakcję i wyczucie kontaktu.

Opona tylna:

X40 to naprawdę korzystna cenowo opona kolcowana. Najlepiej nadaje się na zaśnieżone tory i tory off-road. Opona została zaprojektowana, żeby jeździć z łatwością i precyzją po nawet najtrudniejszym terenie. Zaprojektowana i przetestowana na poziomie elitarnego motocrossu zapewnia absolutnie najlepszą przyczepność i manewrowanie.


Liczba kolców może się różnić w zależności od modelu opony.
110/100-18 ma około 255 sztuk.
110/90-19 ma około 300 sztuk.


Uwaga!
Nowe opony z kolcami powinny być zawsze wcześniej przygotowane do jazdy ekstremalnej, aby guma mogła się dopasować do kolców. Unikaj gwałtownych przyśpieszeń i hamowania do momentu aż guma osiągnie temperaturę, w której zaczyna być bardziej elastyczna. Dotyczy to również używanych opon, ale wymaga mniej czasu. Jeśli nie będziesz przestrzegać tej zasady i będziesz natychmiast intensywnie jeździć na zimnej oponie, istnieje ryzyko, że poszczególne blachowkręty mogą się odłamać, co nie jest ani zabawne, ani ekonomiczne.

Opony te są przeznaczone do jazdy po oblodzonych powierzchniach. Podczas gdy na oblodzonej powierzchni kolce przyczepiają się do powierzchni, gdy jedziesz po asfalcie musisz zwolnić, ponieważ opona może się ślizgać.

Ostatnio przeglądane produkty

Zamknij ofertę